KONST / Litografier / Färglitografi 14908269
nr 1490 8269
Arthur Luiz Piza
(1928-2017), Brasilien
Komposition. Signerad, numrerad 90/99. Färglitografi, 75x54 cm, yttermått inklusive ram: 93x72 cm
Kondition: slitage
Arthur Luiz Piza, konstnär född 1928, död 2017.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:41:41
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)